A ve B Türü Hizmetler

A Türü Hizmetler

Wholesale Preselect sayesinde Uzun Mesafe hizmetlerini, ISTELIA Telekom tarafından sizin için sunulan, yönetilen ve işletilen bir PSTN veya ISDN hattı üzerinden kendi markanız altında sağlayabilirsiniz.

ISTELIA_ Preselect ;toptan ve uçtan uca uzun mesafe çağrı hizmetidir. Ulusal, uluslararası direkt ve sabit hatlardan mobil hatlara yapılan çağrılar dahildir. Wholesale Preselect sayesinde müşterilerinize kendi markanız altında ,kontrat bazlı süreli uzun mesafeli çağrılar sunabilirsiniz.
Türkiye’deki tüm sabit hat çağrıları, şirketlere ve evlere bağlı bakır kabloların tamamının sahibi olan Türk Telekom üzerinden geçer ve Türk Telekom başlatılmış tüm çağrıları lisanslı hizmet sağlayıcısına yönlendirmek zorundadır. Bunu yapabilmek için lisanslı taşıyıcıların Türk Telekom ile bağlantı kurması veya diğer bağlı taşıyıcıların bağlantısını kullanması gerekir.
ISTELIA Telekom sadece toptan satış yapan bir taşıyıcı olduğundan Türk Telekom ve MNO'larla olan bağlantısını kullanarak, sizi Türk Telekom ve MNO’larla pahalı direkt bağlantılar kurmak zorunda bırakmadan geniş kapsamlı sabit hat hizmetlerini size sunmaktadır.
ISTELİA tüm yatırımları sizin için yapmış ve ihtiyaçları, düşünülmesi gereken şeyleri düşünmüştür.

Avantajları

 • Önceden yatırım yapmadan sabit hat hizmetlerini sunmaya başlayabilir  ve büyüdükçe ödeme modelini kullanabilirsiniz
 • İşinizin pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri gibi diğer alanlarına odaklanır, Yatırım kısmını ISTELIA ya bırakırsınız
 • Uzun mesafeli hizmetleri yeniden satarak sunduğunuz ürünleri iyileştirirsiniz.
 • Müşterilerinize dünya çapında bir çözüm sunabilirsiniz.
 • Maliyeti düşük veya daha fazla süreli uzun mesafeli çağrı ücretleri sunabilirsiniz.

B Türü Hizmetler

Önceden bir yatırım yapmak zorunda kalmadan ve büyüdükçe öde modelini kullanarak kendi markanız altında çağrı bazlı arama (10xx) hizmetlerini kurumsal müşterilerinize ve son kullanıcılarınıza sunmaya başlayabilirsiniz.

Call by Call Hizmeti kullanıcılarınızın dört haneli ücretsiz bir erişim numarası üzerinden her bir aramada hizmet sağlayıcısını seçmesine imkan verir.
Aynı zamanda SIP Trunk Müşterileriniz (VOIP Müşterileriniz) için yük devretme senaryosu sunabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır. IP istikrarsızlığı veya VOIP kalitesinin düşmesi durumunda, IP Ağındaki sorun düzelene kadar kurumsal müşterilerinizin çağrılarını çağrı bazlı arama üzerinden yönlendirebilirsiniz. Bu sayede hem müşteri memnuniyetini sürdürebilirsiniz hem de hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız.

Avantajları

 • SIP Trunking için mükemmel bir yedekleme çözümüdür.
 • Önceden yatırım yapmadan sabit hat hizmetlerini sunmaya başlayabilir ve büyüdükçe ödeme modelini kullanırsınız
 • İşinizin pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri gibi diğer alanlarına odaklanırsınız.
 • Uzun mesafeli hizmetleri yeniden satarak sunduğunuz ürünleri iyileştiririrsiniz.
 • Müşterilerinize dünya çapında bir çözüm sunabilirsiniz.
 • Daha ucuz uzun mesafeli çağrı ücretleri sunabilirsiniz.

İletişim


Istelia Inc.

Fulya mah. Vefa Deresi Sok. No:5 Gayrettepe Is Merkezi
B Blok Kat:2 Gayrettepe / Istanbul / Turkey

info@istelia.com

+90 (212) 272 29 00 Pbx

+90 (212) 272 39 00 Pbx