Kimler için

Satış geçmişine sahip girişimciler:

Kendi Markanız

Istelia Telecom Wholesale, son teknoloji sistem ve süreçlerimizi kullanarak kendi markanızı geliştirdiğiniz özel bir sistemdir.

Müşteri kazanmaya odaklanabilmeniz için karmaşık olanı basitleştiriyor ve size aşağıdakileri sağlıyoruz:

 • Türk Telekom ve MNO'lara direkt ss7 bağlantısı ile erişim
 • Birleşik satın alma gücü
 • Ürünler
 • Faturalandırma ve hazırlık için tek bir yer dahil olmak üzere sistemler ve süreçler
 • Destek ve eğitim.

Büyüyen bir pazar

Herkes telco ürünlerini her gün kullanmaktadır ve bu yüzden herkes potansiyel bir müşteridir. Telekomünikasyon, yıllık 40 milyar dolar büyüklüğünde, piyasalardaki durgunluklardan etkilenmeyen ve hızla büyüyen bir sektördür. Bir bölge veya coğrafi sınır olmayan ve kendi markanız ile perakendeciler veya satış mağazaları ile rekabet etmediğiniz bir alandır.

Istelia Wholesale ile iş ortaklığınızda tüm ürün ve hizmetlerimizi rekabetçi toptan fiyatlarla kullanabilirsiniz. Bunun anlamı az bir çaba, masraf ve personel ile güçlü finansal geri dönüşler elde edebilmektir. Bir kez bir müşteriyi kazandıktan sonra sunduğunuz hizmet, her ay sürekli olarak kullanılacak ve siz de sürekli gelir elde ediyor olacaksınız.

Bir Yaşam Şekli Seçeneği

Yüksek bir motivasyona ve hedeflere sahipseniz ISTELIA TELECOM WHOLESALE size hayal ettiğiniz veya seçtiğiniz yaşamı elde etme fırsatı sunar. Kendi işinizin patronu olabilir ve girişimci becerilerinizi kendi markanızı ve kendi şirketinizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Evden veya bir bilgisayar ve telefonun bulunduğu herhangi bir yerden , istediğiniz şekilde ve zamanda çalışma esnekliğine sahip olacaksınız.

Kendi Markanızı Oluşturun

ISTELIA TELECOM WHOLESALE, telco üzerinden ürün sunarak kendi işinizi geliştirmenize ve işletmenize imkan sağlamaktadır. Başkasının değil kendi markanızı geliştirirsiniz. Kendi iş modelinizi seçerek kendi fiyat politikanızı belirleyebilirsiniz.

Hazırlık ve müşteri hizmetleri gibi işin ağır kısmını ISTELIA TELECOM WHOLESALE sizin için yapar ve siz de müşteri kazanmaya ve sürekli gelir elde etmeye odaklanabilirsiniz.

İSTELİA telekom tam anlamıyla bir toptancıdır.Bir perakende kanalı olmadığı için sizinle rekabet etmez.

Kontrol Sizde

ISTELIA TELECOM WHOLESALE daha fazla hizmet satmanıza ve yönetmenize fırsat verir. Tüm ürünlerimize rekabetçi toptan fiyatlarla erişmenize imkan sağlayarak daha iyi müşteri kazanmanıza yardımcı olur. Artık taşıyıcınızın sundukları ile sınırlı kalmazsınız.

Satışın yapılmasından ücretin alınmasına kadar tüm müşteri ilişkileri size aittir. Bir yandan da kendi varlıklarınızı geliştirerek kazancınızı en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz.

Kolaylaştırıyoruz

Tek bir irtibat noktası ve tek bir sistem ile büyük taşıyıcılara , genişletilmiş ürün aralığına erişim elde edersiniz .Bu sayede de en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz.

Gelişmiş satış imkanlarımız, müşteri yönetimi platformumuz , ürün geliştirme ve destek ekiplerimiz yönetime harcadığınız zaman ve parayı azaltır. ISTELIA TELECOM WHOLESALE, müşterilerinize sizin isminizle faturalandırır ve ödemeleri kendi tarafında işler.Yani ağır kısmı biz taşırken siz de müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Sizin İşiniz

ISTELIA TELECOM WHOLESALE ile ortaklık kurmak telco ürünleri ile kendi markanız altında faaliyet göstermenize imkan verir. Kendi iş modelinizi seçerek kendi fiyat politikanızı belirleyebilirsiniz. Bizimle bir veya iki ürün için çalışabileceğiniz gibi eksiksiz bir model olarak da kullanabilir , destek ve öneriler için her zaman yanınızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hazırlık ve müşteri hizmetleri gibi işin ağır kısmını ISTELIA TELECOM WHOLESALE sizin için yapar , siz de müşteri kazanmaya ,sürekli gelir elde etmeye ve kendi markanızı oluşturmaya odaklanabilirsiniz. Biz tam anlamıyla bir toptancıyız, bir perakende kanalı değiliz ve bu yüzden sizinle rekabet etmeyiz.

İşi Kolaylaştırmak

ISTELIA TELECOM WHOLESALE daha fazla hizmet satmanıza ve yönetmenize imkan sağlar. Verimliliğinizi ve karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur. İş modelinize bağlı olarak, faturalandırma, müşteri ilişkileri, hazırlık, teknik destek veya çalışanların eğitimi dahil olmak üzere herhangi bir veya tüm katma değerli hizmetlerden yararlanma esnekliğine sahip olursunuz.

Tedarik işlemlerinizi kolaylaştırır. Tek bir irtibat noktası ve tek bir sistem ile büyük taşıyıcılara ve genişletilmiş ürün aralığına erişim elde edersiniz. Gelişmiş satış imkanlarımız, müşteri yönetimi platformumuz , ürün geliştirme ve destek ekiplerimiz yönetime harcadığınız zaman ve parayı azaltır. Telco in abox müşterilerinizi sizin isminizle faturalandırır ve ödemeleri kendi tarafımızda işleriz. Sizin markanız altında çalışan opsiyonel müşteri ilişkileri hizmeti, müşterilerinizin irtibat noktasıdır ve günlük olarak güvenilir destek sunar.

Entegre raporlama sayesinde işinizle ilgili bilgiler konusunda güncel kalırsınız ve merkezi arabirimimiz sayesinde de dünyanın istediğiniz herhangi bir yerinden çalışabilirsiniz.

Büyüklük Önemlidir

Pazarın lideri olarak Telco in a box size en son teknolojiyi , en yeni sistem ve süreçleri sağlamaktadır. Türk Telekom ve MNO’larla direkt ss7 bağlantısı oluşturduğumuz için geniş çaplı ürün ve hizmetlere erişim elde etmenize fırsat veriyoruz. Büyük olmamız ,toptan ve daha iyi bir satın alma gücüne sahip olduğumuz anlamına geliyor .Bu sayede daha rekabetçi fiyatlar elde edebilir ve geliştirme masrafları yapmak zorunda kalmadan tüm ürünlerimize erişebilirsiniz. Sofistike müşteri yönetimi ve faturalandırma platformu son derece verimli bir altyapı sunuyor ve teknik, müşteri hizmetleri ve iş planlama ekiplerimizden ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği almanızı sağlıyor.

Bir Telco Tedarikçisi Olmak

ISTELIA TELECOM WHOLESALE ile ortaklık kurarak elde edeceğiniz en son teknoloji süreç ve sistemler sayesinde işinizin veya şirketinizin çok yönlülüğünü iyileştirebilirsiniz. En son internet telefonu teknolojileri ve ilgili ürünler dahil olmak üzere eksiksiz bir telekomünikasyon şirketi olmanıza imkan veriyoruz.

Size aşağıdakileri sunarak bunu kolaylaştırıyoruz:

 • Sektör hakkında bilgiler ve deneyim
 • Türk Telekom ve MNO’larla direkt bağlantı
 • Birleşik satın alma gücü
 • Ürünler
 • Faturalandırma dahil olmak üzere sistem ve süreçler
 • Destek ve eğitim.

ISTELIA TELECOM WHOLESALE ile iş ortaklığınızda tüm ürün ve hizmetlerimizi rekabetçi toptan fiyatlarla kullanabilirsiniz. Bunun anlamı çok az bir çaba, masraf ve personel ile güçlü finansal geri dönüşlerdir.

Markanız

ISTELIA TELECOM WHOLESALE, telco üzerinden ürün sunarak kendi işinizi geliştirmenize ve işletmenize imkan sağlamaktadır. Kendi iş modelinizi seçerek kendi fiyat politikanızı belirleyebilirsiniz. Müşterileriniz hizmetlerinizi her ay sürekli olarak kullanacaklar ve siz de sürekli gelir elde ediyor olacaksınız.

Müşterileriniz

Aşağıdakileri sağlayarak değer katmanıza ve müşteri sadakatinizi güçlendirmenize yardımcı oluyoruz:

 • Pazar payını artırmak için hizmetleri çeşitlendirme fırsatı
 • Kapsamlı telekomünikasyon ürünleri seçenekleri – müşteri başına daha çok ürün ,daha az yayılma
 • Rekabetçi fiyatlandırma ve potansiyel tasarruflar
 • Sofistike müşteri yönetimi

İletişim


Istelia Inc.

Fulya mah. Vefa Deresi Sok. No:5 Gayrettepe Is Merkezi
B Blok Kat:2 Gayrettepe / Istanbul / Turkey

info@istelia.com

+90 (212) 272 29 00 Pbx

+90 (212) 272 39 00 Pbx