ISTELIA_THK

Türk Telekom ve Mobil Ağ Operatörleri ile karmaşık bir SS7 Ağı oluşturmak ve sürdürmek için yatırım yapmak zorunda kalmadan, kendi markanız altında kendi hizmetinizi oluşturarak telefon pazarına düşük bir maliyetle giriş yapabilirsiniz.

Türk Telekom yıllarca ev ve iş sabit hat bağlantılarında bir tekel olarak kaldı. Fakat bugün Istelia Telecom’un Wholesale ISTELIA_THK hizmeti sayesinde Türk Telekom’dan çok daha rekabetçi bir fiyatla müşterilerinize sabit hat hizmetleri sunmaya başlayabilirsiniz.
Wholesale ISTELIA_THK, Genel Telefon Şebekelerini (PSTN) ISTELIA müşterilerine açmakta ve geniş çaplı sabit hat hizmetlerini kendi markanız altında satmanıza imkan vermektedir.
Türk Telekom ve Mobil Ağ Operatörleri ile çapraz bağlantılar kuran ISTELIA TELECOM’un ülke çapındaki ss7’ni kullanan Wholesale ISTELIA_THK hizmeti sayesinde ISTELIA TELECOM müşterileri sabit hat üzerinden yapılan tüm bağlantıların kontrolüne sahip olmakta ve kendi abonelerinden abonelik ücreti alabilmektedir.
Wholesale ISTELIA_THK hizmetinde hatlar ;Türk Telekom tarafından size sunulur, bakım ve tamir işlemlerini sizin için yapar; Istelia Telecom ise arabirim, ürün ve önemli destek hizmetlerini sunarken siz de kendi fiyatlarınızı yönetir, müşterilerinizi faturalandırır ve müşterilerinizle ilişkilerinizi tamamen siz kontrol edersiniz.
ISTELIA_THK, ülke çapında pahalı bir ss7 ağı kurma zorunluluğu olmadan rekabetçi bir pazar içerisinde diğerlerinden farklı olmanızı sağlayacak ve katma değerli hizmetler sayesinde daha fazla gelir elde edebileceğiniz önemli bir fırsat sunmaktadır.

Avantajlar

ISTELIA_THK Access sayesinde:

  • Kendi ağınızı oluşturmak zorunda kalmadan kapsam ve güvenirliğe sahip olursunuz.
  • Yerel taşıyıcılık hizmetlerini yürütür, pazarlar ve ses portföyünüzü genişletirsiniz.
  • Sabit hat hizmetleri, sınırsız yerel çağrı ;süresi ayarlanabilen uzun mesafeli ve mobil çağrılar kendi markanızın hakimiyetinde olur.
  • Ev veya iş müşterilerine sunabilirsiniz.

İletişim


Istelia Inc.

Fulya mah. Vefa Deresi Sok. No:5 Gayrettepe Is Merkezi
B Blok Kat:2 Gayrettepe / Istanbul / Turkey

info@istelia.com

+90 (212) 272 29 00 Pbx

+90 (212) 272 39 00 Pbx