Hakkımızda

Artık Sabit hat operatörleri radikal bir değişim ile karşı karşıyadır. Sabit Telekom operatörleri rekabetçi kalabilmek için mevcut TDM ağlarını güçlü OSS/BSS ve yönetim platformları ile geliştirmek, gelir akışlarını korumak ve pazara yenilikçi hizmetler sunmak zorundadir. Bir yandan bunu yaparken bir yandan da ağ ve işletme masraflarını da minimize etmek durumundadırlar.

Istelia Telecom’un Sabit Telekom Operatorlerine yonelik gelistirdigi toptan(wholesale) cozumleri, STH Operatorlerine minumum yatirimla hizmet ve urun cesitliligini artirarak , bugun ve gelecekteki yeni hizmetleri sunmalarina olanak saglamaktadir.

ISTELIA Telekom, Turk Telekom, Avea, Turkcell ve VF ile Turkiye genelinde yapmis oldugu 22 POP noktasinda ki ss7 arabaglantisini, diger STH Operatorlerinin kullanimina acarak, sanki STH Operatorlerinin kendi arabaglantilari varmiscasina, Toptan Hat Kiralama, A Tipi, B Tipi, C Tipi, Numara Yonlendirme hizmetlerini sunmalarini saglayan, Turkiye’deki ilk ve tek Sanal Ağ Etkinleştiricisi ve platform sağlayıcısıdır (iVNE).

Istelia Telekom, Sabit Telekom Operatorlerinin , son kullanıcılarına gelecek nesil oss/bss platformları ile desteklenen ses, genişbant , mobil ürün ve hizmetler sunmasına imkan vermektedir.

İSTELİA Telekom, yeni nesil faturalandırma ve müşteri hizmetleri platformu, 7x24 NOC ve müşteri destek hizmetleri, telekom etki alanı uzmanlığı , carrier grade/yedekli network altyapisi ile STH Operatorlerine yatirim yapmaksizin kendi iletişim hizmetlerinizi sunmalari için gerekli ürün, süreç, platform ve insanlarla eksiksiz bir platform sunmaktadır..

İletişim


Istelia Inc.

Esentepe Mah.Büyükdere Cad.N0:199/6 Levent199 Binası Kat-1 Levent/Şişli/İstanbul

info@istelia.com

+90 (212) 975 00 00 Pbx